Manipulant - Depozit Chiajna

Nivel carieră:

Entry (<2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (> 5 ani)

Tip job:

Full time

Locație job:

Ilfov - Chiajna

Pentru depozitul nostru din Chiajna (Depozit de Semințe & Pesticide) căutăm Manipulant marfă

Locație: Depozit Agricover Chiajna - Strada Italia nr. 1-7, Parc Logistic Cefin (Parcul P3), Depozitul 9.

Responsabilitățile rolului:

  • Recepționează marfa și pregătește comenzile de livrare conform intrucțiunilor primite din sistemul de gestiune, prin preluare de raft, așezare corespunzatoare pe palet, verificare, confirmare în sistem, etichetare și înfoliere automată.
  • Înregistrează în sistem cu ajutorul scannerului toți pașii pe care îi parcurge în cadrul operațiunilor.
  • Manipulează corespunzator și răspunde de integritatea bunurilor manipulate.
  • Urmărește și se asigură de realizarea indicatorilor individuali de performanță.
  • Respectă normele în vigoare cu privire la siguranța SSM și PSI, curățenia și întreținerea și anunțarea eventualelor defecțiuni.
  • Participă la operațiunile de inventariere.
  • Exploatează corespunzator utilajele din dotare, respecta normele ISCIR, anunță reviziile periodice și orice alte defecțiuni care apar în timpul activității.

Cerințe:

  • Nivel studii: medii
  • Nivel experientă: minim 1 an pe o poziție similară
  • Autorizare ISCIR
  • Competente digitale: cunoștinte operare date - PC
  • Permis de conducere: categoria B
  • Abilitați soft skills: Inițiativă, responsabilitate, integritate, lucru în echipă și organizare, abiilități de comunicare

Ce oferim: contract perioadă nedeterminată, bonuri masa, prime pentru sărbători și ziua de naștere, asigurare privată medicală. program de lucru luni-vineri.