Stivuitorist - Depozit Chiajna

Nivel carieră:

Entry (<2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (> 5 ani)

Tip job:

Full time

Locație job:

Ilfov -Chiajna

Pentru depozitul nostru din Chiajna (Depozit de Semințe & Pesticide) căutăm Manipulant marfă

Locație: Depozit Agricover Chiajna - Strada Italia nr. 1-7, Parc Logistic Cefin (Parcul P3), Depozitul 9.

Ce oferim: contract perioadă nedeterminată, bonuri masa, prime pentru sărbători și ziua de naștere, asigurare privată medicală. Program de lucru luni-vineri.

Responsabilități rolului:

  • Efectuarea operațiunilor de livrare, verificare comenzi pregătite, încărcare/descărcare marfă.
  • Efectuează operațiunile de livrare, verificare comenzi pregătite, încărcare marfă, confirmare cantitate/ produs/ lot și le confimă în sistemul de gestiune cu ajutorul scannerului.
  • Este răspunzător pentru acuratețea datelor pe care le confimă.
  • Depozitează produsele paletate în locațiile rafturilor sau în depozit, conform instrucțiunilor primite din sistemului de gestiune.
  • Înregistrează în sistem cu ajutorul scannerului toți pașii pe care îi parcurge în cadrul operațiunilor.
  • Manipulează corespunzator și răspunde de integritatea bunurilor manipulate.
  • Participă la operațiunile de inventariere.
  • Urmărește și se asigură de realizarea indicatorilor individuali de performanță.
  • Respectă normele în vigoare cu privire la siguranța SSM și PSI, curațenia și întreținerea și anunțarea eventualelor defecțiuni.
  • Exploatează corespunzător utilajele din dotare, respectă normele ISCIR, anunță reviziile periodice și orice alte defecțiuni care apar în timpul activității.

Cerințe:

  • Nivel studii: medii
  • Nivel experiență: experiență de minim 1 an pe o poziție similară
  • Autorizare ISCIR
  • Cunoștinte PC
  • Abilități soft skills: Inițiativă, responsabilitate, integritate, lucru în echipă și organizare, abilități de comunicare